Wednesday, May 14, 2014

Dhurate ditelindje e Vecante - u befsh 128 vjec Ardito !

Ardit Mero eshte nje nga bashkepunetoret edhe shoket e mi me te mire. Kame shume dhurata qe mund ti besh nje njeriu, por pake jane ato qe mund ta kernaqin, sidomos kur flasim per nje programuesh :). Pasi shkoku june Endrit Ali beri nje dhurate shume te vecante po qe Arditi sdo interesoheshe ta blinte vete na njehere, me futi ne mendime se cfar mund te dhutoja une.

Pasi Eksperienca ime personale eshte mbi faqet Web mendova cfar do ishte me e bukur dhe me domethenese se sa nje Blog personal per Arditin :).
Vitin e kaluar me Endritin berem gjithstu dicka te vecante, ja ku eshte dhe video :


PS. Nuk ju sugjeroi ta degjoni se zeri ime eshte shume melodik.

Shenim: Ardito te uroj perzemersisht te behesh 128 vjec, meriton gjitha te mirat e kesaj bote, ky blog eshte nje gje shume minimale po me shume domethemje :). Shpresoj qe ta perdoresh sa me shpes, dhe te kete sa me shume vlere per ty.

5 comments:

 1. Jonid je shum po shum fantastik, aq sa fjalet nuk gjej per te te pershkruar. Te falenderoj nga zemra qe je nje nga miqte e mi me te mire :)

  ReplyDelete
 2. Mbetet nje kujtim shume I bukur.. sidomos kur I rrikthehesh dhe te jep vetem nostalgji.

  ReplyDelete
 3. Mbetet nje kujtim shume I bukur.. sidomos kur I rrikthehesh dhe te jep vetem nostalgji.

  ReplyDelete
 4. What are the best casinos to play in 2021?
  Which casinos 1xbet korean offer https://vannienailor4166blog.blogspot.com/ slots? — Casino Sites. Best casino sites are those that allow players to try a game from anywhere. casinosites.one The most common online slots https://septcasino.com/review/merit-casino/

  ReplyDelete
 5. In usually less than 60 seconds, the plastic solidifies into the form of the cavity. Refers to portion of injection molded half that has a taper or angle on the aspect wall. Line of draw is the direction in which the two custom injection mold halves will separate from the plastic half, permitting it to be ejected with none obstructions from steel creating theundercuts. Molding OptionsHow precision machining to choose on} between prototype injection molding and low-volume injection molding. To get the most out of your injection molding project, you want skilled operators, communicative and knowledgeable project managers, and customer-centric logistics. Versatile and cost-effective, injection molding produces components that serve an array of functions.

  ReplyDelete