Wednesday, May 14, 2014

Dhurate ditelindje e Vecante - u befsh 128 vjec Ardito !

Ardit Mero eshte nje nga bashkepunetoret edhe shoket e mi me te mire. Kame shume dhurata qe mund ti besh nje njeriu, por pake jane ato qe mund ta kernaqin, sidomos kur flasim per nje programuesh :). Pasi shkoku june Endrit Ali beri nje dhurate shume te vecante po qe Arditi sdo interesoheshe ta blinte vete na njehere, me futi ne mendime se cfar mund te dhutoja une.

Pasi Eksperienca ime personale eshte mbi faqet Web mendova cfar do ishte me e bukur dhe me domethenese se sa nje Blog personal per Arditin :).
Vitin e kaluar me Endritin berem gjithstu dicka te vecante, ja ku eshte dhe video :


PS. Nuk ju sugjeroi ta degjoni se zeri ime eshte shume melodik.

Shenim: Ardito te uroj perzemersisht te behesh 128 vjec, meriton gjitha te mirat e kesaj bote, ky blog eshte nje gje shume minimale po me shume domethemje :). Shpresoj qe ta perdoresh sa me shpes, dhe te kete sa me shume vlere per ty.